Marketing w sieci

Wprowadzenie przez sejm ustawy o tak zwanym małym zusie sprawić może, że małe przedsiębiorstwa jeszcze chętniej będą chciały się otwierać. Oczywiście, aby zaistnieć na rynku należy posiadać kontakt z potencjalnym klientem.

Można to osiągnąć w bardzo łatwy sposób po przez otworzenie własnej strony internetowej z opisem działalności, danymi kontaktowymi, opisem lokalizacji oraz formularzem kontaktowym.

W ten sposób początkujący przedsiębiorca może pokazać światu, a konkretnie swojej okolicy, że istnieje. Potrzebny jest jednak do tego serwer zapewniający hosting www. Do otworzenia własnej strony Internetowej nie potrzeba już obecnie ścisłego umysłu i wiedzy informatyka. Wystarczy do tego celu zakupić domenę Internetową oraz wspomniany serwer, na którym to nasza witryna będzie mogła funkcjonować.

W ten sposób w bardzo krótkim czasie możemy przejść do budowania naszego wizerunku po przez naszą stronę dodając do niej treść oraz dodatkowe funkcjonalności. Pomocne narzędzia dostarczy nam tutaj WordPress, który udostępnia darmowe szablony do tworzenia blogów czy stron firmowych. Za jego pośrednictwem możemy wzbogacać naszą stronę o dodatkowe wtyczki, grafiki oraz ikony do portali społecznościowych, na których to również należy przedstawić firmę. Marketing w sieci może znacznie podnieść liczbę klientów. Warto wyposażyć swoją stronę w sitelock, który podniesie bezpieczeństwo na witrynie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *